Krämer GP2-R
Nájdite technické údaje, ceny a recenzie.

Kľúčové špecifikácie Krämer GP2-R 2022
Motor a pohonný reťazec
| Typ motora | Radový |
|---|---|
| Výkon motora | 130 k |
| Štartér | Elektrický |
| Prevodovka | Reťaz |
| Valce | 2 |
| Zdvihový objem | 890 cm3 |
Predné odpruženie
| Predné odpruženie | Obrátená teleskopická vidlica |
|---|---|
| Technológia | Uzavretá kazeta |
| Značka | WP |
Zadné odpruženie
| Tlmič | Monoshock |
|---|---|
| Značka | WP |
| Nastavenie | Predpätie |
Predné brzdy
| Typ | Dva disky |
|---|---|
| Priemer | 290 mm |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Brembo |
Zadné brzdy
| Typ | Kotúč |
|---|---|
| Priemer | 230 mm |
| Piest | Dva piesty |
| Uchytenie tlmičov | Plávajúci strmeň |
| Značka | Brembo |
Rozmery a hmotnosti
| Suchá hmotnosť | 140 kg |
|---|---|
| Objem palivovej nádrže | 16 l |
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ) Krämer GP2-R
- Aká je aktuálna trhová cena modelu Krämer GP2-R?
- Aktuálna priemerná trhová cena modelu Krämer GP2-R, rok výroby 2023, je 20 660 EUR s priemerným nájazdom 2 500 km.
- Ktorý z nich je lepší? Krämer GP2-R alebo {AlternativeBrandModel}?
- Tieto dva motocykle môžete porovnať tu. Všetky výhody a nevýhody porovnateľného modelu nájdete tu tade.
- Ako je to s dostupnosťou modelu Krämer GP2-R?
- V porovnaní s ostatnými motocyklami typu Supersport je dostupnosť veľmi zlá. Na trhu je k dispozícii veľmi málo motocyklov Krämer GP2-R.
- Ako populárny je model Krämer GP2-R?
- Na trhu je veľmi slabý dopyt po modeli Krämer GP2-R.
- Aký je zdroj údajov pre obsah tejto stránky?
- Údaje pochádzajú z online časopisu o motocykloch „1000PS“. Spoločnosť 1000PS bola založená v roku 2001. Spoločnosť sídli v Rakúsku. Väčšina obsahu je publikovaná v nemčine Tím však prezentuje aj videá z testov motocyklov v angličtine na YouTube. Tu nájdete 1000PS na Instagrame.
TOP porovnania
Krämer GP2-R Obrázky
Zdroj: 1000PS

































